Primošten
Posted: Fri 17 Jun, 2016 08:43
Zdravím,
chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s parkovaním v Primošten - niekde blízko pláže?
chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s parkovaním v Primošten - niekde blízko pláže?
fórum o Chorvatsku
https://ubytovanivchorvatsku.cz/forumcz/
https://ubytovanivchorvatsku.cz/forumcz/viewtopic.php?t=10097